Your browser does not support JavaScript! Ako na to
0907 360 767
konzultácia ZDARMA
$slides

Ako na to

Prvá fáza:  rozhodovanie

Prihlásiť sa na nástupný termín september 2019 je možné už teraz.

Odporúčame neodkladať prihlásenie na poslednú chviľu. Ak si rozhodnutý(á), že to chceš vyskúšať, kontaktuj nás čo najskôr. Doporučujeme podať prihlášky do konca januára.

Minulý rok ukázal, že čoraz viac mladých ľudí z celého sveta má záujem o toto štúdium a na niektoré obory už boli donutení limitovať počet študentov z jednotlivých krajín. 

Skoršie prihlášky môžu byť výhodou.

Bakalárske štúdium

Magisterské štúdium

Zoznam všetkých odborov

Druhá fáza: prihlásenie, pohovory

  • Vyberieš si náš servisný balíček a zaplatíš poplatok
  • Prevedieme ťa celým procesom prihlášky
  • Absolvuješ pohovor so školou

Tretia fáza – čakanie na prijatie

Ak sme ti už pomohli prihlásiť ťa na školu, nastáva obdobie čakania na výsledok. Školy väčšinou dajú vedieť študentovi odpoveď do konca júna daného roku. Niektorým školám to trvá i dlhšie, ak je tam potrebné ohodnotiť špeciálne zručnosti študenta / napr. TEKO college /.

Ak ťa prijali, čaká ťa vybavovanie letenky, ubytovania a samozrejme zhromaždovanie čo najviac informácii. Samozrejme so všetkým ti znovu pomôžeme, poskytneme ti všetky potrebné informácie.

Samotné ubytovanie väčšinou neriešime my, to má na starosti každá škola, ktorá sa ti sama ozve s možnostami ubytovania. Samozrejme my sa ťa posnažíme nasmerovať kde a ako hľadať ubytovanie.

Posledná fáza – odchod do Dánska

Prajeme ti šťastnú cestu a nezabudni, že WSI je ti vždy k dispozícii. Takže aj keď už budeš študent v Dánsku môžeš sa na nás vždy obrátiť. :)

 

Neváhaj a kontaktuj nás